Lázeňství

Lázeňství Báječnou relaxaci garantující 2 velká a architektonicky zajímavá lázeňská zařízení Římské lázně a Lázně Svaté Kateřiny napájená ceněnou, radon obsahující vodou z pramene o teplotě 36°C (teplota vody v termálních bazénech 32° – 34°C) a nabízející vnitřní i venkovní bazény s veškerým lázeňským servisem včetně možnosti širokého výběru z různých léčebných programů.Termály Römerbad byly navrženy a postaveny ronomovaným architektem Behnischem, z jehož návrhu vznikl i olympijský stadion v Mnichově.
1. úroveň: Romanum – termály a sauna v římském styli. Řím v Bad Kleinkirvhheimu: V přízemí wellness se nachází 4 sauny ve tvaru římských váz.
2. úroveň: Noricum – regionální úroveň s wellness, Beauty a masážemi
Plody regionu a termální voda, les a kamení prosakují do saun. Zažitkové vany stejně jako oddělení Beauty a masáže dodávají této úrovni harmonii celku. Dokone zde zapustil kořeny i pravý místní les.
3. úroveň: Maximum – alpské wellness na nejvyšší úrovni
Právě jste dosáhli vrcholu: parní lázně, infrasauna, solná místnost a mnoho dalších saun Vás pohltí ve třetí úrovni termálních lázní.
Termály Römerbad pro malé Římany a Římanky
V oddělení Ludus se nebude Vaše dítě nudit!.
Termály St. Kathrein – wellness v srdci Bad Kleinkirchheimu
Termály St. Kathrein v Korutanech mají rodinnou atmosféru. Jedná se o lázně, rodinné koupaliště a relaxační zařízení v jednom. Zážitek pro každého milovníka wellness s 1200 metry čtvrečnými vodní plochy!

therme-st-kathrein-lageplan

Zažijte pohofudovolené v termálech v Korutanech: zatímco mámarelaxuje ve finské sauně, můžou děti s tátou řádit v termálním dětském světě. Lázně St.Kathrein v Bad Kleinkirchheimu nabízí rodině zároveň odpočinek i dobrodružství. Speciální rodinná nabídka termálů St. Kathreinv Bad Kleinkirchheimu.V rodinném bazénu se vyřádí děti i dospělí: bazénová lehátka , vodní hřib , masážní perlení , kruhový proud , whirlpool.
V Dětském světě se cítí malí velmi dobře v brouzdališti.
Být zdravý a fit díky termáoní vodě v Bad Kleinkirchheimu
Příjemné teplota vody mezi 30-34 stuoni Celsia přilákají i návštěvníky, kteří tolik vodu nemilují. V lázních Therme St.Kathrein nabízí denně vodní gymnastiku a v oddělení Gesundheitswelt se nachází Tepidarium a Vitarium.
Wellness
Kdo závitá do Bad Kleinkirchheimu na dovolenou do termálů, pro toho je jsou přichystány k odpočinku různá oddělení, kouty a zóny k odpočinku. Je zde také pro vyznavače slunění připravena terasa s lehátky.